Сучасні різновиди туризму - Кляп М. П. - Конференц-туризм

Конференц-туризм - різновид туризму, що здійснюються з метою участі в конференціях.

Проведення конференцій є ефективним інструментом побудови іміджу і репутації. Великі компанії та організації проводять конференції регулярно. Особливо вдало формат конференції підходить для просування складних продуктів і послуг, інформацію про які важко вмістити в коротке рекламне повідомлення. Величезна частка відповідальності лягає на плечі організаторів конференцій, семінарів, з'їздів, симпозіумів та конгресів, оскільки збори на високому рівні, якими є такі заходи (конференція - від лат. Confero - збираю) - це грунтовна, продумана до дрібниць підготовка, а головним завданням для організаторів ділової зустрічі вважається оренда конференц-залу. Види конференцій:

O наукова конференція;

O ехоконференція;

O веб-конференція;

O відеоконференція;

O конференц-зв'язок, селекторна нарада;

O бізнес конференція;

O прес-конференція.

Конференцтуризм - це не тільки підбір конференц-залу, а й створення комфортної атмосфери, умов, необхідних для максимально ефективної роботи учасників конференції.

Основні послуги конференц-туризму:

O консультації і рекомендації з питань планування та організації заходів (конференцій, семінарів, тренінгів, нарад, ділових зустрічей);

O підбір та оренда конференц-залів, аудиторій для семінарів та тренінгів, комп'ютерних класів та аудиторій, виставкових залів;

O кейтеринг. Організація харчування, узгодження меню (сніданки, обіди, вечері, кава-паузи, святкові вечері, фуршети, банкети, барбекю);

O зустріч учасників заходу - організована та індивідуальна. Організація розміщення та проживання учасників заходу;

O організація та забезпечення Роботи бізнес-центру в місці проведення заходу: міжміський та міжнародний зв'язок, телефон, телефакс, комп'ютер, принтер, ксерокс, доступ до Internet, електронна пошта;

O поліграфічні послуги різного формату та складності;

O запис на аудіо, відео, підготовка звітів, стенограм. Послуги перекладачів: письмовий, послідовний та синхронний переклади;

O транспортне забезпечення (оренда та надання легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів);

O технічна підтримка заходу: проекційне обладнання, системи звукопідсилення, обладнання для синхронного перекладу;

O забезпечення учасників заходу канцелярськими товарами (зошити, блокноти, папки, ручки, бейджі тощо);

O забезпечення сувенірною продукцією з логотипом компанії замовника чи атрибутикою конкретного заходу.

Кращими конференц-готелями світу визнані Sheraton Готель і Центр з'їздів в Анкарі, Туреччина та Emirates Palace, Абу-Дабі в ОАЕ.

Коньячний туризм

Коньячний туризм - подорож в географічну місцевість Коньяк з основною метою розпивання традиційних спиртних напоїв.

Коньяк (фр. Cognac) - міцний алкогольний напій янтарно-золотистого кольору, що має складний аромат з відтінками ванілі і м'яким гармонійним смаком, виготовляється з коньячного спирту, який отримують в результаті перегонки білих сухих виноградних вин з пізнішою витримкою в дубових діжках. Коньяк носить ім'я маленького міста Коньяк, розташованого за 500 кілометрів на південний захід від Парижа, що дав назву всій області департаменту Шаранта. Коньяк роблять з винограду сортів Юні Блан, Фоль Бланш і Коломбар, вирощеного на крейдяних грунтах регіону Коньяк.

Позначення марочних коньяків:

O V. S. (Very Special) - вік коньячних спиртів не менше 2,5 років.

O Superior - не менше 3,5 років.

O V. S. O. P. (Very Superior Old Pale) - не менше 4,6 років.

O V. V. S. OJ*. - Grand Reserve - не менше 5,5 років.

O Napoleon - Х. О. (Extra Old) - понад 6,5 років.

Тільки напій, народжений на території Франції в шести округах, може називатися справжнім коньяком, саме в цих регіонах і функціонує коньячний туризм:

1. Grande Champagne (Велика Шампань). Коньяки, вироблені з винограду, вирощеного на цій території, мають тонкий квітковий смак і вимагають довгої витримки.

2. Petite Champagne (Мала Шампань). Коньяки, які тут виробляють, схожі на коньяки Grande Champagne, але з менш тонким смаком.

3. Borderies (Бордері). Коньяки мають м'який смак квіткових ароматів, в основному фіалки. Коньяки Borderies досягають оптимальної якості після коротшого періоду витримки, ніж коньяки Grande Champagne.

4. Fins Bois (Тонкі Ліси). Міцні коньяки, які дозрівають достатньо швидко і мають букет, який нагадує запах свіжовичавлених виноградин.

5. Bons Bois (Добрі Ліси). Коньяки дозрівають швидше і мають оригінальний смак.

6. Bois Ordinaires (Звичайні Ліси). Грунт тут повністю піщаний, додає коньякам аромати моря, водоростей та йоду.



Схожі статті




Сучасні різновиди туризму - Кляп М. П. - Конференц-туризм

Предыдущая | Следующая