Стимуляція здоров'я та інтелекту - Чепига М. П. - 6.2. Інформосоми та інформаційні захворювання

Ознайомимо вас із цікавою гіпотезою, яка частково підтверджена експериментами Ернеста Мулдашева щодо інформаційних захворювань. Багато людей вважають, що погані думки є однією із головних причин хворіб. В. П. Казначєєв (Новосибірське академмістечко) вважає, що причиною цього є інформосоми - згустки інформації. Цікава історія такого твердження. Розглянемо декілька прикладів. Ще в 1960-1980 роках школою В. П. Казначєєва було виявлено так званий "дзеркальний цитоплазматичний ефект". Учені взяли дві герметичні камери і розмістили в них однакові групи клітин, після чого одну із них заразили вірусом. Коли одна група клітин захворіла, то інша захворіла також, наче "заразилася вірусом". Вона "заразилася" інформацією, що йшла від групи хворих клітин. Московський учений, академік Г. Кіпор впливав на найпростіші одноклітинні організми (кр) за допомогою торсійного генератора Акімова (між іншим, м. Київ вважається батьківщиною першого торсійного генератора, адже ще в 1978 р. Київський оборонний завод "Октава" приступив до випуску вітчизняних псігенераторів), який випромінював тонку енергію. У цих живих організмах виникли пошкодження. Цікавим є те, що ж саме відбулося з такими ж живими організмами, розміщеними в іншому кінці Москви. Інформація передалася миттєво і викликала захворювання. Отже, бактеріальний вірус відіграє другорядну роль, і є лише матеріальною оболонкою шкідливої інформації, а зараження відбуваються перш за все інформацією локалізованою в енергії клітини. Московські учені П. Гархеяв і Г. Тертишний спостерігали телепортаційне перенесення інформації про пошкодження сперми людини при впливі на неї спеціальним апаратом: у власника сперми і всієї його генетичної родини, яка проживала на території Росії і України миттєво піднялась температура до 41 °С. Отже, технології на основі тонкої енергії можуть стати небезпечною зброєю. Прогрес у розробці таких технологій недопустимий.

Двоє вчених (М. П. Михайлова і Ю. А. Чередниченко) із школи академіка Казначєєва, вивчаючи вплив екстрасенсів на культуру клітин нирки людини, з'ясували, що є позитивні (добрі феї) і негативні (енергетичні вампіри) екстрасенси.

Таким чином, зрозуміло, чому ми уникаємо товариства деяких людей. Вони викликають не лише дисбаланс енергії організму, але й призводять до руйнування клітин, а отже до загибелі організму.

Друнвало Мелсіседек в книзі "Давня таємниця квітки життя" описує так звану "концепцію сотої мавпи". На острові Косіма в Японії жила колонія мавп. Учені давали їм солодку картоплю (батат), розкидуючи її по піску. Мавпам подобається батат, але не подобається бруд. Одна з них здогадалася помити батат і навчити цього іншу. Скоро всі мавпи мили батат. Коли кількість таких мавп стала критичною (умовно сотні), то всі мавпи острова почали мити батат без будь-якого зовнішнього подразника (нечистий батат). Одночасно всі мавпи сусідніх островів почали робити те ж саме. Подібний феномен був і серед людей. Якщо на одному кінці планети хтось відкриє щось складне й важливе, то на іншому кінці - ще хтось винайде те ж саме. Кожен винахідник звичайно говорить: "Ти вкрав це в мене".

Всі згадані явища описує "Світ Думок". Саме в ньому кожна думка миттєво передається; думка бактерії, клітини чи людини.

Створюється враження, що від хворої людини можна "заразитися" інформацією про хворобу, адже хворий є джерелом інфор-мосом - згустків патологічної інформації, яка здатна передавати хворобу. Проте цього не відбувається, оскільки людина має захисну оболонку від впливу чужої інформації. Пробити оболонку може лише несподівана чужа інформація, яка не закодована в ній. Інформаційна захисна оболонка повинна бути самокодуюча, оскільки ми неодноразово виліковуємося від хвороб. Наша підсвідомість щосекунди захищає нас від чужої інформації і "латає дірки" в захисній оболонці.

Лікарі і медсестри є більш стійкі до чужої хвороботворної інформації, оскільки у них є більш тренована захисна оболонка.

Чим менше поганих думок виходить від нас, тим здоровішими ми будемо.

Вважається [Е. Мулдашев, 2003], що інформосоми - боєздатні згустки думок, які незрозумілим чином підштовхують бактерії чи віруси до атаки на людський організм. Тому й епідемії інфекційних хворіб виникають не лише через недотримання гігієни, але й є складовою частиною нашої психіки, з нахилом у злий бік. Тому злі люди хворіють частіше. Можна припустити, що злі думки, які виходять від людини, періодично збираються у шкідливі згустки - інформосоми - і по тонкоенергетичному каналі, відбившись від чиєїсь захисної оболонки, можуть повернутися до "господаря злих думок", але вже у вигляді хвороби.

Хворіють в першу чергу алкоголіки й наркомани. Чи можна "заразитись" алкоголізмом? Іноді це можливо, якщо жаліти й потурати алкоголіку, бо може спрацювати феномен "концепції сотої мавпи": коли кількість алкоголіків в одному місці досягає певної критичної маси, то відбувається якісний вибух - майже всі люди в цьому місці стають алкоголіками. Відбувається нагромадження такої кількості інформосом, що вони масово починають атакувати кожну людину, і не кожен може встояти при такій атаці [Е. Мулдашев, 2003].



Схожі статті




Стимуляція здоров'я та інтелекту - Чепига М. П. - 6.2. Інформосоми та інформаційні захворювання

Предыдущая | Следующая